Ik ben alweer over de helft met mijn 100 happy days-challenge! Kijk mee naar wat mij blij maakte.
41: Lekker een zondagochtend blogjes tikken! O.a. de plog van het Barista!-feestje.
42: Ik maakte dadeltaart. Had ik al veel te lang niet meer gedaan!
43: Joeks kwam op bezoek. Zijn baasjes wilden een flatcoated retriever nadat ze Bones leerden kennen, zo leuk!
44: Prachtige veldbloemen die ik elke werkdag tegenkom. Lekker vrolijk met al die kleurtjes!
45: Ik was voor mijn werk in de ECI cultuurfabriek. Blijft een te gekke locatie. En er was een expositie met mooie teksten van Merel Morre, die ik op Twitter volg. Leuk om even binnen te glippen dus.
46: De boekenbloggersbrowniedate! Need I say more?
47: Bones was jarig! Als cadeautje mocht ze extra lang mijn benen komen verlammen.
48: Onduidelijke foto, maar het Nederlands Elftal won toen wel. Mede dankzij Dirk Kuijt die werkelijk overal op het veld was.
49: “Als ik jou mijn poot geef, geef jij mij dan brokjes? Pretty please?”
50: Maak kennis met Bonesproet: het tweekoppige monster. Sproets favoriete spelletje is met een stok rennen en dan Bones uitdagen om diezelfde stok te willen. Nogal komisch om naar te kijken. 🙂
51: Ik kocht deze tas al een eeuw geleden, omdat ik ‘m mooi vond en hij bijna niks kostte. De zomer leek me wel het ideale moment om een turqoise tas in gebruik te nemen, dus dat deed ik. Leuk hoe je ook maanden na een aankoop ergens weer helemaal blij van kan worden!
52: Bloemen in de tuin!
53: Mijn vader (die niet van vis houdt) was niet thuis, dus maakte ik pasta met zalm. Lekker!
54: IJsje!
55: Dit soort uitzichten op maar een paar kilometer van je huis.
56: “Ga je maar boven omkleden. Wij wachten hier wel tot je klaar bent voor de boswandeling.”
57: Krokettendag! Normaal gesproken werk ik dan niet, maar als dat dan wel het geval is, ja, dan weet je het wel 😉
58: Zelfgebakken koekjes. Ik denk dat ik hier nog een blogje over ga maken!
59: ’s Avonds nog even een werkgerelateerd spoedje afgehandeld. Daarna héérlijk slapen!
60: Wie kan dit koppie nou weerstaan? *knuffel knuffel knuffel*
Mijn eerste 40 dagen van de challenge gemist? Bekijk hier deel 1 en deel 2!
14 juli 2014 om 08:30
Ik begin me nu echt af te vragen of ik soms kleurenblind ben – jouw turquoise tas ziet er in mijn ogen toch echt zwart uit, of heeel misschien donkergroen 😛 Wel leuk om dat soort dingen te herontdekken, veel plezier ermee!
15 juli 2014 om 12:02
Het is geen briljante foto, hij ziet er idd meer groenig uit daarop, maarre: zwart? Dat zie ik er nou echt niet in, haha!